Vážení a milí čtenáři,

na tomto místě budeme pravidelně uveřejňovat články, ve kterých vás budeme seznamovat s různými novinkami či zajímavostmi ze světa kávy a čajů, případně upozorňovat na výhodné akce a nabídky z oblasti našich služeb.

A protože píšeme úplně první příspěvek, určitě se hodí, abychom se vám trochu představili.

Naší společnost COFFEE LIMIT tvoří tým mladých lidí, které spojuje vášeň pro prémiovou kávu a společný cíl: Chceme přinést zážitek z dokonale připravené kávy do firem, kaváren, restaurací i domácností v České republice. Proto hledáme po celém světě nejen výběrovou kávu, ale také technologie, které umožní udělat z ní opravdu skvělý nápoj.

Máme rádi všechno moderní a progresivní. Nejedeme v zaběhlých kolejích a vždycky okamžitě reagujeme jak na změny trhu, tak na požadavky vás, našich klientů. Jsme přesvědčení, že jedině pak vám můžeme nabídnout řešení, které bude dokonale fungovat.

A jak to vlastně všechno začalo? Od roku 2017 jsme držiteli exkluzivity pro Českou republiku na distribuci produktů italské značky Pitti Caffe. Jenže brzo nám začalo být jasné, že práce pod jediným brandem je příliš svazující. Jak máte zákazníkům vždycky nabídnout to nejlepší, když se omezujete na nabídku jediné značky a navíc se musíte podřizovat pravidlům, které jsou nastavené pro naprosto odlišný trh?

Na přelomu tohoto roku mi bylo jasné, že se musíme vydat cestou nezávislosti, a proto jsme začali pracovat ještě více. Pod svými křídly teď můžeme sdružovat takové značky, které nás samotné zajímají a které s hrdostí nabídneme i našim klientům. Například italský kávový brand BIANCO, který zde nově zastupujeme.

Konečně tak můžeme dělat to, co nás baví nejvíce: Zjistit, co přesně potřebuje konkrétně váš byznys, a pak nabídnout takové služby, které mu padnou jako ulité. Jsme totiž přesvědčení, že nejlepší nemusí znamenat nejdražší a že jde spíše o to, najít ideální a fungující řešení pro daný podnik. Každá firma i restaurace, stejně jako každý podnikatel jsou přece jiní a také něco jiného potřebují.

Na naší práci nás totiž nejvíce baví právě to, že potkáváme zajímavé lidi se zajímavým příběhem. Lidi, kteří buď už úspěšně podnikají, nebo kteří teprve vstupují na scénu, ale mají jasnou vizi, kterou chtějí na trh přinést. Je úžasné si vyslechnout, na čem svůj byznys založili a kam směřují, a pak připravit službu, která ho perfektně doplní. Když pak vidíme, jak do sebe všechno zapadlo a hladce běží, je to ohromná satisfakce.

Taková práce má osobní rozměr a stává se více než živobytím – přináší nám pocit naplnění. Věříme, že vy to máte stejně. Rádi se s vámi potkáme, a když zjistíme, že jsme naladění na stejnou notu, může z naší spolupráce vzejít prospěch pro obě strany.

Ostatně už teď chystáme spoustu novinek pro rok 2020. Za prvé budeme rozšiřovat sortiment – zajímavý a zcela odlišný sortiment. A za druhé připravujeme i nové varianty samotné spolupráce, abychom byli ještě flexibilnější.

Těšíme se na spolupráci,

 

Jan Polesný, CEO
V Praze 10.5.2020