COFFEE LIMIT ...s kávou bez limitů.

Díky skvělé kávě a moderní technologii ukážeme kávu v novém světle

 

O nás

Ve světě kávy se pohybujeme více než 10 let a dobře víme, kolik práce, umění a zkušeností je potřeba k tomu, aby se od producenta ke spotřebiteli dostal opravdu prvotřídně připravený nápoj.

Nejde jen o kvalitní surovinu, ale také o dobrou péči o ni, o špičkové technologie a v neposlední řadě také o talentovaného člověka, který kávu připraví.

A proto jsme tu my. Nabízíme kompletní kávový servis na míru – od návrhu správné technologie přes dodávku prvotřídních kávovarů a výběrové kávy až po nepřetržitý servis.

O světě kávy víme vše

Nejsme jen e-shop s kávou a čajem ani obchod prodávající kávovary. Do vašich služeb vkládáme především své know-how a zkušenosti.

Chceme být silnou oporou profesionálů ve světě kávy a podporovat kávovou kulturu napříč republikou. Měníme typickou „kancelářskou“ kávu, kterou mají lidé stále spojenou s něčím levným a nekvalitním, na potěšení a pořádnou dávku relaxu.

Naším cílem je, aby kvalitní káva měla v českých restauracích, kavárnách a firmách místo, jaké si zaslouží. Proto se s vámi ochotně podělíme o naše znalosti a uděláme maximum pro to, abyste i u vás mohli připravovat přesně takovou kávu, jakou si představujete.

Naše služby

Poznáme vaše konkrétní potřeby. Víme, zda se vám vyplatí nákup, nebo spíš pronájem. Vybereme pro vás také vhodné technologie a suroviny – někde potřebují jen tmavě praženou kávu na espresso, jinde celou škálu.

Více o našich službách naleznete ZDE.

Portfolio našich produktů a technologií naleznete ZDE.