PITTI CAFFE CZ se mění v COFFEE LIMIT

Od roku 2017 jsme držiteli exkluzivity pro Českou republiku na distribuci produktů italské značky Pitti Caffe. Jenže brzo nám začalo být jasné, že práce pod jediným brandem je příliš svazující. Jak máte zákazníkům vždycky nabídnout to nejlepší, když se omezujete na nabídku jediné značky?

Právě proto jsme začali pracovat na vlastní značce COFFEE LIMIT, pod kterou vám nabídneme vaše oblíbené produkty Arabica100, Black&White, Office Coffee a další nové produkty.

Změna obchodního názvu PITTI CAFFE CZ s.r.o. na COFFEE LIMIT s.r.o. přišla na přelomu roku 2019/2020. Nyní Vám můžeme exkluzivně nabídnout nejen kávové produkty značky PITTI CAFFE, ale i další produkty značek BIANCO, SYRUP LIMIT, SUNLEAF, Bradley's, Thee Van Oordt, ANIMO, Dr.Coffee, ale také právě COFFEE LIMIT.

POZOR! Od roku 2021 vyprší platnost domény www.pitticaffe.cz a tedy i emailů s koncovkou @pitticaffe.cz. Od této doby nás bude možné kontaktovat na stejných emailech s odlišnou koncovkou @coffeelimit.cz viz níže. Děkujeme za pochopení.

info@coffeelimit.cz
objednavky@coffeelimit.cz
obchod@coffeelimit.cz
servis@coffeelimit.cz

Pro více informací o produktech Pitti Caffe na Českém a Slovenském trhu nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 724 500 950 nebo emailu jan.polesny@coffeelimit.cz

Káva PITTI CAFFE:

(Velice se omlouváme za dočasnou nedostupnost vaší oblíbené kávy. Již brzy bude skladem v novém kabátku od COFFEE LIMIT.)

PITTI CAFFE Arabica 100

PITTI CAFFE Black & White

PITTI CAFFE 24 Seven

PITTI CAFFE Office Coffee

PITTI CAFFE

Příběh PITTI CAFFE se začal psát v roce 2005 v italském Miláně jednoduchým nápadem – nabídnout zákazníkům kávu, kterou chtějí, takovou, o které sní, a zároveň takovou, která se ohlíží na životní prostředí. Společnost se zaměřuje na dodávání té nejkvalitnější kávy a poskytování nezapomenutelných zážitků při jejím vychutnávání.

V České republice se PITTI CAFFE zaměřuje na business-to-business segment, který zajištuje zákazníkům požitek z kávy v práci, restauraci, kavárně, nebo kdekoliv se právě nacházejí. PITTI CAFFE je autonomní, globálně vedený obchod korporátní společnosti MOKAEFTI S.p.A., která svou historií a zkušenostmi sahá až do roku 1930, se dvěma produkčními továrnami – v Itálii a ve Švýcarsku. Nyní si její kávu vychutnávají lidé ve více než třiceti zemích světa na pěti různých kontinentech.

PITTI CAFFE Nero

PITTI CAFFE  Vending - Instantní káva

PITTI CAFFE doplňky