Milujeme to, co děláme

Díky skvělé kávě a moderní technologii ukážeme kávu v novém světle

O nás

Ve světě kávy se pohybujeme více než 10 let a dobře víme, kolik práce, umění a zkušeností je potřeba k tomu, aby se od producenta ke spotřebiteli dostal opravdu prvotřídně připravený nápoj.

Nejde jen o kvalitní surovinu, ale také o dobrou péči o ni, o špičkové technologie a v neposlední řadě také o talentovaného člověka, který kávu připraví.

A proto jsme tu my. Nabízíme kompletní kávový servis na míru – od návrhu správné technologie přes dodávku prvotřídních kávovarů a výběrové kávy až po nepřetržitý servis.

O světě kávy víme vše

Nejsme jen e-shop s kávou a čajem ani obchod prodávající kávovary. Do vašich služeb vkládáme především své know-how a zkušenosti.

Chceme být silnou oporou profesionálů ve světě kávy a podporovat kávovou kulturu napříč republikou. Měníme typickou „kancelářskou“ kávu, kterou mají lidé stále spojenou s něčím levným a nekvalitním, na potěšení a pořádnou dávku relaxu.

Naším cílem je, aby kvalitní káva měla v českých restauracích, kavárnách a firmách místo, jaké si zaslouží. Proto se s vámi ochotně podělíme o naše znalosti a uděláme maximum pro to, abyste i u vás mohli připravovat přesně takovou kávu, jakou si představujete.

Poznáme vaše konkrétní potřeby

Každodenně otevřená kavárna potřebuje něco úplně jiného než malá firma, která chce dát zaměstnancům možnost udělat si kvalitní kávu. A ještě jiné potřeby jsou spojené s jednorázovými akcemi.

Všechno přivezeme a zaškolíme vás

Vybranou technologii k vám nejen dovezeme, ale také ji zprovozníme a naučíme vás, jak kávovar obsluhovat, abyste dokázali vždy připravit tu nejlepší kávu. Zodpovíme všechny vaše otázky.

Vytvoříme vám program na míru

Teď už víme, zda se vám vyplatí nákup, nebo spíš pronájem. Vybereme pro vás také vhodné technologie a suroviny – někde potřebují jen tmavě praženou kávu na espresso, jinde celou škálu.

Tím nekončíme – jsme vám vždy k ruce

Budeme vám i dál k dispozici. Nabídneme vám nejen pravidelný servis, ale i jakékoli opravy, které budou momentálně potřeba. Také vám rádi budeme pravidelně dodávat výběrovou kávu dle vašeho výběru.

Záleží nám na životním prostředí a na zdraví,
a proto nabízíme i produkty od výrobců Fair Trade a BIO pěstitelů.